Bosanski pevač Kemal Monteno nastupio je u petak u Beogradu posle kraće pauze koju je napravio zbog lošeg zdravstvenog stanja.
Naime, on je pevao na splavu "Bolivud", a kako smo mogli da primetimo, Kemal se dobro oznojio i bio je vidno umoran. Par puta je napravio malo poduže pauze, ali je zato sve romantične duše na splavu podigao na noge, a nekoliko pesama je posvetio i nekadašnjoj manekenki Svetlani Šarić, aktuelnoj devojci biznismena Ace Bulića, koja je odlučila da sa svojim drugaricama uz Montena proslavi [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment