Beograd -- DS je ozbiljna organizacija i sama treba da se suoči s problemima koje ima, rekao je u Aleksandar Šapić, predsednik beogradskog odbora DS.
"Došli smo u situaciju da u poslednja tri meseca svako u DS priča na temu koja mu se u datom trenutku učini zanimljivom", kaže prvi čovek Novog Beograda za Kurir. "Ja sam spremam da odgovaram za sve što se mene tiče. Svako mora da snosi odgovornost za svoje polje delovanja. Smeta mi kada mi neko kaže „oni tvoji uradili su to i to"... Pripadam DS, koji je ozbiljna organizacija i koji sam treba da se suoči s problemima koje ima", kaže Šapič. [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment