Beograd -- Vlada Ivice Dačića "napunila" je prvih mesec dana rada. Učinak: timski rad, udar na korupciju, borba protiv posledica suše i požara, stižu i ekonomske mere.
Većina članova novog kabineta za „Novosti" ocenjuje start mandata uz napomenu da je još rano za teške reči, pohvale i kritike: "Državu su tokom ovog meseca, nažalost, pogodile velike suše i požari, ali smatram da je nova vlada usled svih nedaća pokazala da je sastavljena od ozbiljnih i odgovornih ljudi i da radimo kao tim.Reagujemo brzo, koordiniramo poteze i nemamo nikakve probleme u međusobnoj komunikaciji. Vidite da je zbog svih [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment