Novi Sad - Oko 18 miliona evra je direktna šteta na teritoriji Vojvodine zbog krađe struje tokom prošle godine. Poređenja radi, krađom električne energije se gubi iznos koji za 50 odsto premašuje sumu koju je Elektrovojvodina prošle godine uložila u održavanje sistema i remonte. Oko pet odsto struje isporučene Vojvodini se ukrade, a u centralnoj Srbiji i Beogradu taj procenat je znatno veći. Specijalni tim Elektrovojvodine formiran za [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment