Susret sa Slavkom Labovićem, najpoznatijim srpskim glumcem-naturščikom u Danskoj, koji se proslavio filmom „U Kini jedu pse"
Ja sam po struci viši medicinski tehničar u psihijatriji, a sad sam glumac - kaže Slavko Labović, glumac iz legendarnog danskog filma „U Kini jedu pse". Sedimo u bašti kluba „Magacin", kraj Save, na beogradskom pristaništu, gde snima kadrove serije „Folk" reditelja Dušana Milića, za Prvu TV. Iz Kopenhagena je došao u Beograd na snimanje, a onda nastavio u rodnu Crnu Goru. - „U Kini jedu pse" u Crnoj Gori zovu „U Kini jedu paščad" - smeje se [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment