Tuesday, August 28, 2012

Naslovi.net - Pretraga vesti "beograd": Kurir: Aleksandar Šapić: Nismo kaznili loše u svojim redovima!

Naslovi.net - Pretraga vesti "beograd"
Sve vesti na jednom mestu
Kurir: Aleksandar Šapić: Nismo kaznili loše u svojim redovima!
Aug 28th 2012, 07:09

Moramo unutar stranačkih organa da rešimo probleme, a došli smo u situaciju da svako u DS priča na temu koja mu se učini zanimljivom
BEOGRAD - Probleme rešiti unutar stranke. Demokratska stranka je ozbiljna organizacija i sama treba da se suoči s problemima koje ima, rekao je u intervjuu za Kurir Aleksandar Šapić, predsednik beogradskog odbora DS i odskora prvi čovek Novog Beograda. - Došli smo u situaciju da u poslednja tri meseca svako u DS priča na temu koja mu se u datom trenutku učini zanimljivom. ♦ Na koga konkretno mislite? - Na sve, a javno ne želim nikoga [...]
Vaš komentar

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

No comments:

Post a Comment