Moramo unutar stranačkih organa da rešimo probleme, a došli smo u situaciju da svako u DS priča na temu koja mu se učini zanimljivom
BEOGRAD - Probleme rešiti unutar stranke. Demokratska stranka je ozbiljna organizacija i sama treba da se suoči s problemima koje ima, rekao je u intervjuu za Kurir Aleksandar Šapić, predsednik beogradskog odbora DS i odskora prvi čovek Novog Beograda. - Došli smo u situaciju da u poslednja tri meseca svako u DS priča na temu koja mu se u datom trenutku učini zanimljivom. ♦ Na koga konkretno mislite? - Na sve, a javno ne želim nikoga [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment