BEOGRAD - Ministar poljoprivrede Goran Knežević izjavio je sinoć da je poljoprivrednicima za pomoć u saniranju posledica suše namenjeno oko 150 miliona evra.
Knežević je za Radio televiziju Srbije rekao da je to u poslednjih 20 do 25 godina najveća pojedinačna pomoć za poljoprivrednike i da je u teškim ekonomski uslovima urađeno najviše što se moglo. "Očekujemo da ovim merama koje smo doneli na prethodnoj sednici vlade u najskorije vreme pomognemo seljacima i da omogućimo poljoprivrednim gazdinstvima da što lakše i na bezbolniji način prebole posledice suše", rekao je ministar. Knežević je najavio [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment