Predsednik Skupštine grada Beograda i predsednik beogradskih socijalista Aleksandar Antić kaže da nije bilo pritisaka i razgovora sa Srpskom naprednom strankom (SNS) o promeni vlasti u Beogradu.
"Tu nema ništa novo, funkcionišemo normalno i normalno vodimo grad. Nije bilo pritisaka i razgovora sa SNS", rekao je Antić novinarima u Skupštini grada. Upitan da li je bilo pritisaka SNS na SPS da se promeni vladajuća koalicija u Beogradu, Antić je kazao da svaka stranka odlučuje u skladu sa svojim [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment