Predsednik Srbije Tomislav Nikolić završio je posetu Njujorku, a po njegovom dolasku u Beograd, kako je najavio, biće pripremljena platforma za pregovore sa Prištinom. U predstojećem dijalogu, Evropsku uniju prestavljaće visoka predstavnica EU Ketrin Ešton. Beograd će, prema Nikolićevim rečima, biti predstavljen na najvišem političkom nivou. "Stvari su jasnije makar u pogledu nivoa na kojem će biti nastavljeni, pošto će gospođa Ešton da [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment