Za normalan život kluba treba obezbediti 150.000 evra mesečno. U ovom času ni ja ne vidim jasno rešenje, ali verujem u sebe i nas – rekao je novi-stari predsednik „romantičara"
OFK Beograd od četvrtka uveče ima novo-starog predsednika kluba, odnosno Upravnog odbora – Zvezdana Terzića. Šest godina je prošlo kao treptaj kad je uspešni direktor „romantičara" napustio klub i seo u fotelju predsednika FS Srbije. Na predlog predsednika, a od večeras samo predsednika Skupštine, Momčila Minića, Terzić se vratio da izbavi klub iz okova krize. - Konsultovao sam se sa svim relevantnim ljudima u klubu i van njega i svi su [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment