Ambasador SAD u Beogradu Majkl Kirbi izjavio je da su SAD veoma zadovoljne trenutnim dijalogom Beograda i Prištine, da smatraju da ga treba nastaviti
Kirbi je u ocenio da dijalog daje rezultate. "Zašto ne nastaviti sa nečim što dobro funkcioniše", rekao je ambasador Kirbi. On nije želeo da komentariše platformu o Kosovu. "Taj dokument nije zvaničan pa nemam zvaničan komentar", rekao je američki ambasador. On je kazao da SAD smatraju da je za Srbiju najbolje da postigne rešenje za Kosovo i da nastavi ka EU, napominjući da "put ka EU ide preko normalizacije odnosa sa Kosovom". On je, [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment