Predsednik parlamenta, ali i Gradskog odbora Srpske napredne stranke Nebojša Stefanović ponovio je danas da SNS nije zadovoljna funkcionisanjem vlasti u Beogradu i najavio da će naprednjaci, kada predstave svoj predlog Statuta Grada, razgovarati sa koalicionim partnerima "o daljim dešavanjima" u glavnom gradu
Po Stefanovićevom mišljenju, aktuelna gradska vlast - koju predvodi lider DS, gradonačelnik Dragan Đilas, a čine DS i koalicija oko SPS - "nema dobru viziju gde Beograd ide u budućnosti", a "previše novca je potrošeno na pogrešne projekte". Koalicioni partneri su, međutim, do sada imali čvrste poruke da podržavaju sadašnju beogradsku vlast i da će, kaže Stefanović, bez obzira na naše koalicione odnose na nivou republike, tako nastaviti. "Ja [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment