Beograd -- Tokom protekle noći u Beogradu dogodila su se dva saobraćajna udesa, bez težih posledica, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći.
Na Vračaru je u udesu povređena starija žena koja je zbog povrede kuka prebačena na ortopedsku kliniku "Banjica". Na novosadskom putu dogodio se saobraćajni udes u kojem su povređena tri muškarca. Oni su prvo otišli sa mesta udesa, a zatim se naknadno javili Hitnoj pomoći. Portparolka Hitne pomoći Nada Macura navela je da je jučerašnje izuzetno toplo vreme za ovo doba godine teško palo hroničnim bolesnicima, pa je bilo mnogo poziva zbog [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment