BEOGRAD, 28. decembra 2012. (Beta) - Ministar gradjevine i urbanizma Velimir Ilić izjavio je da će u Srbiji, tokom mandata ove vlade, biti otvoreno oko 200.000 novih radnih mesta, ali i da će biti završeni Koridor 10, auto-put od Beograda do Čačka i nastavljena državna gradnja stanova. Ilić je u intervjuu "Večernjim novostima" rekao da će za 38 meseci biti završene deonice autoputa Beograd-južni Jadran od Obrenovca do Uba i od Lajkovca do [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment