Beograd - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je da bez „velike nestabilnosti u zemlji" ne bi trebalo organizovati vanredne parlamentarne izbore, već se koncentrisati na opšti oporavak države. „Tek su (vlada) počeli da rade, tek su počeli da ostvaruju neke rezultate. Zašto bismo išli na izbore - da se napravi novi odnos u vladajućoj koaliciji? Čemu to? Ako su to ljudi koji se razumeju i hoće da rade, kakve veze ima koliko ko ima [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment