BEOGRAD - Ministar građevine i urbanizma Velimir Ilić izjavio je da će u Srbiji, tokom mandata ove vlade, biti otvoreno oko 200.000 novih radnih mesta, ali i da će biti završeni Koridor 10, auto-put od Beograda do Čačka i nastavljena državna gradnja stanova. Ilić je rekao da će za 38 meseci biti završene deonice autoputa Beograd-južni Jadran od Obrenovca do Uba i od Lajkovca do Ljiga, naglašavajući da je za taj posao obezbeđeno finansiranje [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment