Na Vračaru je u udesu povređena starija žena koja je zbog povrede kuka prebačena na ortopedsku kliniku "Banjica"
BEOGRAD - Protekle noći u Beogradu dogodila su se dva saobraćajna udesa bez težih posledica, a na zdravstvene tegobe žalile su se sve vrste hroničnih bolesnika, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći. Na Vračaru je u udesu povređena starija žena koja je zbog povrede kuka prebačena na ortopedsku kliniku "Banjica". Na novosadskom putu dogodio se saobraćajni udes u kojem su povređena tri muškarca. Oni su prvo otišli sa mesta udesa, a zatim se [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment