Policijski sindikat Srbije organizovao je danas ispred sedišta Ministarstva unutrašnjih poslova protestni skup, tražeći veće kazne za sve one koji napadaju policijske službenike.
1 / 2 2 / 2 Na skupu na Novom Beogradu, koji je počeo minutom ćutanja za poginule policajce, učesnici su nosili sindikalne zastave i veliki transparent "Policijski sindikat Srbije - uvek uz narod". Predsednik tog reprezentativnog sindikata Veljko Mijailović rekao je novinarima da je osnovi razlog okupljanja nezadovoljstvo kaznenom politikom prema onima koji napadaju policajce. Mijailović je kazao da je osnovni zahtev zakonsko [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment