Aktuelna gradska vlast nema dobru viziju gde Beograd ide u budućnosti, a previše novca je potrošeno na pogrešne projekte, kaže predsednik Gradskog odbora SNS-a Nebojša Stefanović. Naprednjaci će razgovarati sa koalicionim partnerima "o daljim dešavanjima" u glavnom gradu, najavljuje Stefanović.
Predsednik parlamenta, ali i Gradskog odbora Srpske napredne stranke Nebojša Stefanović ponovio je da SNS nije zadovoljna funkcionisanjem vlasti u Beogradu i najavio da će naprednjaci, kada predstave svoj predlog Statuta Grada, razgovarati sa koalicionim partnerima "o daljim dešavanjima" u glavnom gradu. Prema Stefanovićevom mišljenju, aktuelna gradska vlast - koju predvodi lider DS, gradonačelnik Dragan Đilas, a čine DS i koalicija oko SPS [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment