"Luka Beograd" ponudila je bivšim malim akcionarima da, po istoj ceni, otkupe svoje nekadašnje akcije od ove kompanije, u roku od mesec dana.
- Ukoliko su bivši mali akcionari Luke ozbiljni u nameri da ponovo steknu akcije koje su prethodno prodali, tako što će da vode spor za poništavanje privatizacije protiv "Luke Beograd" i njenih današnjih vlasnika, predlažemo im efikasniji način. Dovoljno će biti da skupe novac koji smo im za sticanje akcija platili pre šest godina, a mi smo spremni da im ponudimo da ih otkupe nazad. Ova ponuda važi sledećih mesec dana - ističu u "Luci [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment