Dok je grupa građana Dačiću skandirala: „Izdao si Kosovo", učesnici trke uglas odgovorili: „Maraton, maraton!"
BEOGRAD - Pogrešan trenutak. Na početku 26. Beogradskog maratona manja grupa građana skandirala je premijeru Ivici Dačiću: „Izdao si Kosovo", a sa obližnje zgrade na Bulevaru kralja Aleksandra spušten je i transparent sa istom rečenicom. Posle te poruke počelo je skandiranje građana koji su takođe optužili premijera Dačića, koji je prisustvovao početku maratona, za izdaju Kosova. Istovremeno, druga grupa građana vikala je: „Maraton, [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment