Saobraćaj u Beogradu jutros je pojačan na prilazima gradu, izjavio je dežurni dispečer udruženja "Žuti taksi" Vlada Ivetić.
Ivetić je rekao da je saobraćaj pojačan na Lazarevačkom drumu, Savskoj i Ibarskoj magistrali i na Zrenjaninskom putu, uključujući i Pančevački most u pravcu prema centru Beograda. Na beogradskim ulicama jutros saobraća 940 vozila javnog gradskog prevoza, od kojih 86 tramvaja, 62 trolejbusa i 792 autobusa, rečeno je Tanjugu u dispečerskoj službi Gradskog saobraćajnog preduzeća [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment