"Bajaga i instruktori" večeras su održali koncert na Kalemegdanu pred oko 30.000 ljudi. Jaka kiša nije omela publiku i bend da skoro tri sata uživaju u razmeni emocija i putovanje kroz vreme.
- Najmiliji naši Beograđani, dragi gosti grada Beograda svaki susret sa vama je najbolji. Uživajte uz "Bajagu i instruktore" - poručio je Žika Milenković, a zatim je koncert počeo pesmom "442 do Beograda". Nakon Žike, publici se obratio i frontmen benda Momčilo Bajagić Bajaga. Elegantan, u crnoj košulji sa gitarom oko vrata bio je spreman da Kalemegdan upiše na listu velikih koncerata, bitnih za i ovako bogatu karijeru. - Dobro veče dragi [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment