Policija će danas obeležiti svoj dan polaganjem venaca u Beogradu i defileom i svečanošću u Novom Sadu, kojoj će prisustvovati Tomislav Nikolić i Ivica Dačić
Direktor policije Milorad Veljović će, povodom obeležavanja Dana policije, Dana MUP Srbije i slave Duhovi, u 10.30 položiti venac na spomen obeležje Čukur česma, a Dačić će u 11 sati položiti venac na spomen ploču prvom srpskom ministru unutrašnjih poslova Jakovu Nenadoviću na zgradi MUP u Ulici Kneza Miloša. U 11.30 u Novom Sadu će od Trga slobode do stadiona "Karađorđe" krenuti defile pripadnika MUP, a u 13 sati na tom stadionu biće [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment