Prva radna sedmica protekla u upoznavanju s novim dužnostima, mirno i bez incidenata
BEOGRAD - Što je sigurno, sigurno je. Dejan Pavićević, predstavnik Vlade Srbije koji je u ponedeljak preuzeo dužnost oficira za vezu u Prištini, kaže da je prva radna sedmica protekla u upoznavanju s novim dužnostima, mirno i bez incidenata. Veruje da će tako i ostati pošto tek namerava da se upozna sa životom Prištine. - Još se nisam sreo ni sa jednim predstavnikom privremenih kosovskih institucija. Moja kancelarija je u sedištu misije EU [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment