Agencija za restituciju donela je rešenje kojim se Jelisaveti Karađorđević, naslednici kneginje Olge, vraća vila u Užičkoj 1 u Beogradu, poznata kao vila "Crnogorka". "U Agenciji za restituciju ovu informaciju u petak nisu želeli da komentarišu. Ćute i u Mreži za restituciju. Princeza Jelisaveta, kojoj bi ovo bila prva vraćena nepokretnost u Srbiji, bila je zatečena vešću", prenose Večernje novosti. U Užičkoj 1 nalazi se velelepna [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment