BEOGRAD - Agencija za restituciju donela je rešenje kojim se Jelisaveti Karađorđević, naslednici kneginje Olge, vraća vila u Užičkoj 1 u Beogradu, poznata kao vila "Crnogorka", pišu "Večernje novosti".
Rešenje će, kako navodi list, biti pravosnažno u sredu, 26. juna. "U Agenciji za restituciju ovu informaciju u petak nisu želeli da komentarišu. Ćute i u Mreži za restituciju. Princeza Jelisaveta, kojoj bi ovo bila prva vraćena nepokretnost u Srbiji, bila je zatečena vešću", prenosi list. U Užičkoj 1 nalazi se velelepna vila "Crnogorka", u kojoj trenutno živi ambasador Crne Gore. Zdanje je vlasništvo Republike Srbije i njome upravlja [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment