BEOGRAD-Posle niza medijskih napisa o zloupotrebama u energetskom sektoru kojima je oštećena država Srbija, ministarka energetike, razvoja i životne sredine Zorana Mihajlović u intervjuu za dnevni list „Naše Novine" otkriva da je podnesena i prva prijava.
-Podignuta je krivična prijava protiv bivšeg direktora EPS-a Ljubomira Gerića, njegovog zamenika Vladimira Đorđevića, koji je sada ponovo u EPS-u, te kompanije EFT Vuka Hamovića i Vojina Lazarevića i njih lično! Treba da se zna da je taj slučaj stajao u fioci i da su dva policajca zbog njih stradala. Jedan je sklonjen u penziju a drugi premešten na niže radno mesto. Nedopustivo je da se nije pokrenula pripremljena krivična prijava sa [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment