Generalni menadžer ABA lige rezigniran izjavom predsednika Crvene zvezde zbog načina plaćanja kazni tokom minule sezone regionalnog takmičenja
Generalni menadžer ABA lige Roman Lisac burno je odreagovao na izjavu predsednika Crvene zvezde Nebojše Čovića, koji je otkrio da Partizan kompenzovati hotelm sve kazne u regionalnom takmičenju minule sezone. Prvi čovek Zvezde se nezadovoljan vratio u Beograd posle Skupštine "Sidra", vlasnika ABA lige, navodeći da bi Zvezda po istom principu kao Partizan, mogao da plaća kazne graškom. - To je bezobrazluk! Nama je svejedno kako će neko da [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment