Saturday, June 22, 2013

Naslovi.net - Pretraga vesti "beograd": Telegraf: Lisac: Ovo je Čovićev bezobrazluk!

Naslovi.net - Pretraga vesti "beograd"
Sve vesti na jednom mestu
Telegraf: Lisac: Ovo je Čovićev bezobrazluk!
Jun 22nd 2013, 02:20

Generalni menadžer ABA lige rezigniran izjavom predsednika Crvene zvezde zbog načina plaćanja kazni tokom minule sezone regionalnog takmičenja
Generalni menadžer ABA lige Roman Lisac burno je odreagovao na izjavu predsednika Crvene zvezde Nebojše Čovića, koji je otkrio da Partizan kompenzovati hotelm sve kazne u regionalnom takmičenju minule sezone. Prvi čovek Zvezde se nezadovoljan vratio u Beograd posle Skupštine "Sidra", vlasnika ABA lige, navodeći da bi Zvezda po istom principu kao Partizan, mogao da plaća kazne graškom. - To je bezobrazluk! Nama je svejedno kako će neko da [...]
Vaš komentar

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

No comments:

Post a Comment