Saobraćaj u Beogradu jutros je najintenzivniji na Ibarskoj magistrali i na Pančevačkom mostu u pravcu prema centru Beograda, izjavila je Tanjugu Aleksandra Djurdjević iz udruženja "Žuti taksi". Prema njenim rečima, na tim saobraćajnicama ima gužvi, dok se u centru grada za sada saobraćaj nesmetano obavlja.
Vozila javnog gradskog prevoza na linijama 2, 5 i 10 saobraćaju redovnim trasama, vozila na linijama 40 i 41 voze skraćenim trasama, a vozila na linijama 78, 47 i 48 saobrćaju izmenjenim trasama, izjavio je dežurni dispečer Gradskog saobraćajnog preduzeća Dušan Obradović. Završeni su radovi u Ulici Cara Dušana, pa vozila na linijama 2, 5 i 10 saobraćaju redovnim trasama, rekao je Obradović. Zbog početka radova u Crnotravskoj ulici, [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment