Nakon što osete pet minuta slave, uglavnom svi učesnici rijalitija u našoj zemlji, koji prethodno nisu živeli u Beogradu, presele se u srpsku prestonicu. Valjda umisle da su već postali deo džet-seta i da im je, kao takvima, tu i mesto.
URBANI - Ubeđeni da je u Beogradu sve lakše i da cvetaju ruže, mnogi ljudi iz unutrašnjosti traže svoju sreću baš u prestonici. Među učesnicima rialitija koji su se preselili u glavni grad, nalaze se: Ena Popov i Marko Miljković iz prve sezone "Velikog brata", Manuel Stojanović i Vladimir Arsić Arsa, iz treće sezone istog rijalitija, blizanci iz Francuske Žarko i Željko, iz poslednje sezone, ali i mnogi učesnici "Farme" ovih dana pakuju [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment