Baš kao u holivudskim filmovima, zahvaljujući jemstvu od 12 miliona evra, juče je iz Centralnog zatvora, posle sedam meseci i 11 dana, izašao Miroslav Mišković. Uz "kupovinu slobode", Mišković je u Specijalnom sudu obećao i da se neće kriti, pobeći i da će se redovno odazivati na sudske pozive.
SLOBODA - Nakon "zakletve", najbogatiji srpski biznismen, vraćen je u Bačvansku 17, kako bi bila ispoštovana i procedura razduživanja, posle čega je, oko 13 sati, napustio zatvor u Beogradu. Pre toga je, u skladu sa rešenjem Specijalnog suda o određivanju jemstva, u Centralni zatvor stigao dokaz da je sa računa „Delta holdinga" na konto sudskog depozita u Upravi za trezor Ministarstva finansija, prebačeno 12 miliona evra. Još jedna od [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment