Beograd -- Ministarka energetike Zorana Mihajlović ocenila je da resori energije i rudarstva treba da budu objedinjeni u jednom ministarstvu.
Ona navodi da će s približavanjem Evropskoj uniji biti potrebno formiranje ministarstva za životnu sredinu. "Moj stav je poznat još iz predizborne kampanje, ne samo da treba da postoji jedno ministarstvo energetike i rudarstva, već je ozbiljan problem preplitanje nadležnosti u sektoru životne sredine, jer je delom i u jednom i u drugom ministarstvu," rekla je Mihajlovićeva za "Danas". Prema njenim rečima, apsurdno je da je upravljanje na [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment