Naslovi.net - Pretraga vesti "beograd": Novi magazin: Partizan u Ligi Evrope

Naslovi.net - Pretraga vesti "beograd"
Sve vesti na jednom mestu
Novi magazin: Partizan u Ligi Evrope
Aug 31st 2012, 00:09

Fudbaleri Partizana plasirali su se u grupnu fazu Lige Evropa, pošto su večeras u Beogradu pobedili norveški Tromse sa 1:0
Pobednički gol postigao je Ivan Ivanov u 75. minutu. Tromse je u prvom meču pobedio 3:2. Žreb za grupe će se obaviti sutra. Partizan je do potrebnog pogotka došao nakon kornera Nemanje Tomića u 75. minutu, posle kojeg se Ivanov oslobodio Fredrika Bjorka na desnoj ivici peterca i glavom savladao golmana gostiju Benija Lekstroma. Crno-beli su bili mnogo bolji tokom celog meča, stvarali šanse i zasluženo došli do prolaska u grupnu fazu [...]