Mijat Marković (18) iz Beograda ranjen je u desnu butinu kod SC „Šumice" u nedelju oko 20 sati, saznaje „Alo!".
On je privatnim kolima dovezen u Urgentni centar, gde će biti operisan jer mu je metak oštetio kost na nozi. Kako „Alo!" saznaje, inspektori su juče obavili razgovor s mladićem, koji je, kako nezvanično saznajemo, ispričao da se šetao šumom kada je čuo pucanj i osetio strahovit bol u nozi. Više detalja o tome kako je upucan i ko bi to mogao da bude nije mogao dati, jer tvrdi da nikoga nije video i nikom se nije zamerio. - Ranjeni nema [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment