Nebojša Ćeran, nekadašnji prvi čovek TENT-a i „Kolubare", danas bi na sednici Skupštine grada trebalo da bude postavljen za novog generalnog direktora GSP „Beograd". Najvažniji cilj novog rukovodstva ovog preduzeća biće smanjenje gubitaka koji su tokom prošle godine iznosili čak 1,5 milijardi dinara.
TANDEM - Jedno od najvećih preduzeća u gradu grca u dugovima, pa je na Nebojši Ćeranu i Branku Radujku, koji je početkom jula postavljen na mesto predsednika Upravnog odbora, težak zadatak da od GSP-a naprave profitabilnu firmu. Usled nedostatka novca zaposlenima u ovom preduzeću kasnile su uplate za socijalno i zdravstveno osiguranje dve nedelje. - U poslednjih devet meseci zdravstvene knjižice overavaju nam se na svega tri meseca umesto [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment