Obrenovčanin i bivši direktor Rudarskog basena Kolubara Nebojša Ćeran postavljen je na današnjoj sednici skupštine grada za direktora GSP
BEOGRAD- Skupština grada danas je za vršioca dužnosti direktora Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) "Beograd" imenovala Nebojšu Ćerana, a za predsednika Upravnog odbora Stanoja Đurića. Odbornici su pre toga razrešili dosadašnjeg direktora GSP-a Miletu Radojević koga je Vlada imenovala za šefa Kancelarije za saradnju sa crkvama i tradicionalnim verskim zajednicama. Na lični zahtev razrešen je dosadašnji predsednik Upravnog odbora [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment