BEOGRAD – Gradsko saobraćajno preduzeće (GSP) Beograd saopštilo je danas da ima neplaćeni dug za poreze i doprinose iz 2010. od 1,5 milijardi dinara i da ostale obaveze izmiruje, ali sa zakašnjenjem. U GSP-u agenciji Beta je rečeno da će dug iz 2010. godine biti rešen u dogovoru sa Gradom Beogradom, koji je osnivač tog preduzeća i da će se iskoristiti mogućnost novog Zakona o uslovnom otpisu kamata i mirovanju poreskog duga. Kako navode, [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment