U GSP-u navode da je tokom 2010. godine zbog problema sa obezbeđenjem novca za redovno poslovanje, GSP isplaćivao zarade zaposlenih bez plaćanja pripadajućih poreza i doprinosa na tako isplaćene zarade
BEOGRAD - Gradsko saobraćajno preduzeće (GSP) Beograd potvrdilo je da ima neplaćeni dug za poreze i doprinose iz 2010. od 1,5 milijardi dinara. GSP navodi da ostale obaveze izmiruje, ali sa zakašnjenjem. U GSP-u kaže da će dug iz 2010. godine biti rešen u dogovoru sa Gradom Beogradom, koji je osnivač tog preduzeća. Prema njihovim navodima, iskoristiće sve mogućnost koje nudi Zakon o uslovnom otpisu kamata i mirovanju poreskog duga. Kako [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment