BEOGRAD – U Skupštini Srbije završeno je tročasovno "propitivanje" članova Vlade, koje su obeležile polemike premijera Ivice Dačića sa poslanicima opozicije i Dačićeva poruka da u državnom vrhu nema sukoba, da neće podnositi ostavku i da će predsednik i vlada zajednički pripremiti rezoluciju o KiM koja će se početkom godine naći pred poslanicima.
U raspravi, koja se najvećim delom vodila o pitanju Kosova, platforme, imna li sukoba vlade i predsednika… lider opzicione LDP Čedomir Jovanović zatražio je i ostavku premijera zbog, kako je rekao, lošeg rada vlade i degradiranja te insitucije. -Budite ubeđeni da neću podneti ostavku, jer mislim da radim u instersu naroda i države. Narod će o tome procenjivati kada za to dođe vreme – a to će biti za četiri godine, rekao je Dačić odgovarajući [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment