Mladić star oko 20 godina poginulo je jutros u saobraćajnoj nesreći na Dorćolu u Beogradu, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Mladić je oko 4.20 sati automobilom udario u banderu u Dunavskoj ulici kod broja 19 i poginuo je na licu mesta, a lekari Hitne pomoći su samo konstatovali smrt, rekla je doktorka Hitne pomoći Nada Macura. Ona je dodala da su vatrogasci, takođe, bili prisutni na mestu nesreće. Hitna pomoć je intervenisala u još četiri saobraćajne nezgode u kojima je povređeno pet osoba. Lekarima su se najviše žalili asmatičari i osobe sa hipertenzijom. [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment