Jedan mladić (20) poginuo je jutros u Beogradu kada je automobilom udario u banderu, rečeno je agenciji Beta u gradskoj službi Hitne pomoći.
Nesreća se dogodila oko četiri sata u Dunavskoj ulici na Dorćolu. Prema rečima portparolke Hitne pomoći dr Nade Macure, mladića su iz kola izvlačili vatrogasci, a lekaru su na licu mesta konstatovali smrtne povrede. U noći između subote i nedelje dogodile su se još tri nesreće u kojima je povređeno pet osoba. Oko 21 čas dogodila se saobraćajna nesreća u ulici Pariske komune, na Novom Beogradu, u kojoj su dve putnice gradskog prevoza [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment