Jedan mladić (20) poginuo je jutros u Beogradu kada je izgubio kontrolu nad automobilom i udario u banderu.
Nesreća se dogodila oko četiri sata u Dunavskoj ulici na Dorćolu. Prema rečima portparolke Hitne pomoći Nade Macure, mladića su iz kola izvlačili vatrogasci, a lekaru su na licu mesta konstatovali smrtne povrede. U noći između subote i nedelje dogodile su se još tri nesreće u kojima je povređeno pet osoba. Oko 21 časa dogodila se saobraćajna nesreća u ulici Pariske komune, na Novom Beogradu, u kojoj su dve putnice gradskog prevoza [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment