Beograd -- Vlasnik Delta holdinga Miroslav Mišković najverovatnije će danas, nakon sedam meseci i 10 dana, biti pušten iz pritvora, da se brani sa slobode.
Njegova kompanija uplatila je jemstvo od 12 miliona evra u dinarskoj protivvrednosti koje mu je odredio sud. To je najveće jemstvo koje je ikada do sada odredilo srpsko pravosuđe. Miškoviću, koji je u pritvoru od decembra 2012, oduzet je pasoš i određena mu je mera zabrane napuštanja boravišta uz obavezu javljanja PU Beograd, PS Savski venac, svakog prvog radnog dana u mesecu. Tužilaštvo za organizovani kriminal podiglo je 9. maja [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment