BEOGRAD - Vlasnik Delta holdinga Miroslav Mišković mogao bi, nakon sedam meseci i 10 dana pritvora, danas da bude pušten iz Okružnog zatvora u Beogradu, pošto je njegova kompanija uplatila jemstvo od 12 miliona evra u dinarskoj protivvrednosti koje mu je odredio sud.
Specijalni sud u Beogradu međutim, u toku jučerašnjeg dana nije dobio dokaz o uplati novca, rekla je Tanjugu portparol suda Dušic Ristić, a kompanija Delta je juče oko podneva saopštila da je novac uplaćen. Pošto dobije dokaz o uplati, sud će doneti rešenje o ukidanju pritvora i proslediće ga upravi Okružnog zatvora, sa naredbom da se Mišković pusti na slobodu. Mišković je u pritvoru od hapšenja 12. decembra prošle godine. Jemstvo od 12 [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment